phone +38 (044) 221 18 71 phone+38 (050) 311 57 91 mail_outlineoffice@geounit.com.ua

ТОВ «Геоюніт» створило ще одну польову сейсморозвідувальну експедицію

У травні 2017 року ТОВ «Геоюніт» мобілізувало сейсморозвідувальну експедицію №2 для проведення польових сейсморозвідувальних робіт 3D на замовлення ТОВ «Системойлінженерінг» на Водянівській площі в Краснокутському районі Харківської області.  Друга сейсморозвідувальна експедиція ТОВ «Геоюніт» виконує сейсморозвідувальні роботи за допомогою сучасного американського обладнання ARAM (Виробник INOVA, США) загальною кількістю 3200 сейсмічних каналів та сейсмічних вібраторів Birdwagen IVI.  

Виконання робіт сучасним високотехнологічним  американським обладнанням дозволить реалізувати сейсморозвідувальні проекти з високою продуктивністю і задовольнити високі вимоги Замовника до якості геофізичного матеріалу.

Пошук родовища нафти і газу за допомогою обладнання ARAM проводиться вперше в Україні, і, як показує світовий досвід, є достатньо ефективним.  Отриманий матеріал дозволить геофізикам ТОВ «Геоюніт» отримати більш точну і об'єктивну інформацію про структурну будову ліцензійної площі та встановити місце буріння пошукових свердловин.

2