phone +38 (044) 221 18 71 phone+38 (050) 311 57 91 mail_outlineoffice@geounit.com.ua

Компанія «ГЕОЮНІТ» виступила спонсором проведення XII Міжнародної конференції «Моніторинг небезпечних геологічних процесів та екологічного стану довкілля»

13-16 листопада 2018 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка було проведено XII Міжнародну конференцію «Моніторинг небезпечних геологічних процесів та екологічного стану довкілля».

До заходу долучилися 100 фахівців, із яких співробітники Національної академії наук України, навчально-наукового інституту (ННІ) «Інститут геології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Іноземні учасники представляли Британську геологічну службу (BGS), Європейську асоціацію геовчених та інженерів (EAGE). Також, на конференції Георгій Лісний (ТОВ «ГЕОЮНІТ») представив доповідь про сучасні підходи прогнозування відкладів газу у східному регіоні України.

Одним із завдань конференції є сприяння в обміні цінним науковим досвідом, інтеграції міжгалузевих наукових досліджень, а також посиленні міжвідомчого та міжнародного співробітництва, а також формування зацікавленості молоді до геофізичної спеціальності і споріднених з нею геологічних дисциплін.  Спонсорство та участь у наукових освітніх заходах дозволить посилити підготовку фахівців геологічної галузі України та є поглибленням співпраці ТОВ «ГЕОЮНІТ» з ННІ «Інститут Геології» в рамках Угоди про співробітництво, підписаної в серпні 2017 року.