phone +38 (044) 221 18 71 phone+38 (050) 311 57 91 mail_outlineoffice@geounit.com.ua

Зустріч з представниками компанії Lloyd`s Register

16-17 серпня 2018 року  в обчислювальному центрі компанії Geounit LLC відбулась зустріч з представниками компанії Lloyd`s Register у складі Paul Spooner та Andrew Laidlaw. Метою зустрічі було проведення презентації програмного забезпечення для петрофізичного моделювання – IP.

Програмний комплекс IP надає змогу провести детерміністичну петрофізичну оцінку даних, використовуючи результати геофізичних досліджень свердловин. У розробці програмного забезпечення IP приймали участь відомі та досвідчені петрофізики, завдяки чому  його перевагами є надійність результатів, враховуючи велику кількість інструментів для оцінки невизначеностей, масштабованість, інтерактивність та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

За результатами зустрічі представниками Lloyd`s Register також було запропоновано проведення спільного з Geonit LLC науково-експериментального проекту, що буде передбачати використання комплексу сейсмічних атрибутів для прогнозування колекторських властивостей родовищ, використовуючи програмне забезпечення IP.  Дана концепція може дозволити покращити підхід до моделювання родовищ нафти і газу та зменшити ризик  непродуктивного буріння.