phone +38 (044) 221 18 71 phone+38 (050) 311 57 91 mail_outlineoffice@geounit.com.ua

ТОВ Геоюніт завершило польові сейсморозвідувальні роботи 3D на Деркачівсько-Войтенківській та Клубанівсько-Зубренківській площах

24 липня 2018 року були завершені польові роботи на Деркачівсько-Войтенківській та Клубанівсько-Зубренківській площах Дніпрово-Донецької западини. Реєстрація даних  проводилась за допомогою сейсморозвідувального обладнання ARAM ARIES I загальною кількістю 3200 каналів. Це перший проект загальною площею більше 280 км2, який виконаний  ТОВ «Геоюніт» в густонаселеному регіоні Харківської області. Роботи виконала експедиція №1 у складі сейсмічних партій №1 та №2.

Також, під час проведення польових робіт, ТОВ «Геоюніт» було проведено низка заходів щодо забезпечення підтримки місцевого населення. Від Шарівської міської громади було отримано подяку за підтримку участі місцевого ансамблю в етнографічному фестивалі.

Роботи виконувались згідно з галузевими стандартами з охорони праці та техніки безпеки у відповідності до міжнародних стандартів IAGC (International Association of Geophysical Contractors).