phone +38 (044) 221 18 71 phone+38 (050) 311 57 91 mail_outlineoffice@geounit.com.ua

ТОВ «ГЕОЮНІТ» взяло участь в конференції Odessa Offshore 05-06 жовтня 2017

У м.Одеса 05-06 жовтня 2017 пройшла конференція, присвячена питанням розвідки і видобутку вуглеводнів в морських нафтогазоносних регіонах. У конференції взяли участь ПАТ «Укргазвидобування» (Україна), Derrick Equipment Company (США), CROSCO Ltd. (Хорватія) та інші видобувні і сервісні компанії нафтогазового ринку, в тому числі ТОВ «ГЕОЮНІТ».

Вперше за останні роки відбулося обговорення перспектив Південного нафтогазоносного регіону України, який при величезній (до 2 трлн. м3 газу) перспективності освоєний менше ніж на 3%. Найбільший ресурсний потенціал пов'язаний з акваторіями.Під час проведення конференції учасниками були обговорені геологія, нафтогазоносність, сучасні технології буріння в межах акваторій.

Генеральний директор ТОВ «ГЕОЮНІТ» І.В. Соловйов у своїй доповіді проаналізував можливості української сейсморозвідки при освоєнні Південного нафтогазоносного регіону, включаючи сухопутну частину і акваторії (в тому числі і перехідні зони). Для успішного освоєння ресурсів регіону, на думку І. В. Соловйова, необхідно виділити блоки (ділянки) і оголосити міжнародний ліцензійний раунд. Дана практика, в комбінації з мультиклієнтською сейсморозвідкою, неодноразово показувала свою ефективність в країнах ЄС, Північної Африки, Латинської Америки та інших регіонах.

У доповіді також було запропоновано пілотний проект профільної сейсморозвідки одного з ділянок півдня Одеської області, мета якого полягає в ув'язці морських профілів з сухопутними. Такий проект дозволить уточнити геологічну будову території і стратегічно планувати подальші кроки з освоєння перспективних структур.