phone +38 (044) 221 18 71 phone+38 (050) 311 57 91 mail_outlineoffice@geounit.com.ua

ТОВ «Геоюніт» прийняло участь у 3-му Українському Газовому Форумі в м. Києві

 ТОВ «Геоюніт» прийняло участь у 3-му Українському Газовому Форумі який проходив 11-12 жовтня в м. Києві за підтримки Burisma Group, EFET, ICIS, Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Верховної Ради та Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

 Під час проведення заходу учасники розглянули питання функціонування газового ринку України, перспективи його розвитку, конкурентне середовище на ринку, а також можливості збільшення власного видобутку.

 Генеральний директор І.В. Соловйов звернув увагу на дуже незначну освоєність вивченості Південного нафтогазоносного регіону України. Під час виступу він наголосив, що перехідні (транзитні) зони Південного нафтогазоносного регіону, які зовсім не вивчені, мають великий потенціал щодо наявності вуглеводнів. Було запропоновано проект комбінованої сейсморозвідки суша - транзитні зони - море. Дані роботи дозволять отримати принципово новий геофізичний матеріал, який дозволить уточнити геологічну будову Східного нафтогазоносного району в межах Одеської області.

 Вивчаючи закордонний досвід проведення ліцензійних раундів видачі нафтогазоносних блоків І.В.Соловйов зауважив, що одним з найбільш ефективних способів залучення світових нафтогазових компаній до роботи в акваторіях є мультиклієнтська сейсморозвідка з можливістю продажу геологічної інформації нафтовим компаніям, які виявляють зацікавленість в освоєнні ліцензійних ділянок.