phone +38 (044) 221 18 71 phone+38 (050) 311 57 91 mail_outlineoffice@geounit.com.ua

ТОВ «ГЕОЮНІТ» та Київський Національний Університет ім. Т. Шевченка підписали договір про співробітництво

Підписання договору І.В. Соловйов (Генеральний директор ТОВ «ГЕОЮНІТ» ) та  В.А. Михайлов (Директор Науково-дослідного інституту «Інститут Геології»)

01 серпня 2017 року ТОВ «ГЕОЮНІТ» та Навчально-науковий інститут «Інститут геології» Київського Національного Університету ім. Т. Шевченка підписали Угоду про співробітництво в науковій, освітній та інноваційній діяльності.

Об’єднання інтелектуального, творчого та організаційного потенціалу провідної сервісної компанії та наукового закладу дозволить посилити підготовку фахівців світового рівня та прискорити нарощування запасів корисних копалин України, в тому числі нафти і газу.

Угода підписана до 2022 року. Вона дозволить:

  • впровадити європейські норми і стандарти у виробничу діяльність компанії та навчальний процес університету;
  • розширити участь компанії та університету у діяльності впливових міжнародних організаціях, у міжнародних проектах та програмах;
  • сформувати спільний Центр підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації фахівців для нафтогазової галузі на базі університету із залученням до викладацької діяльності провідних спеціалістів ТОВ «ГЕОЮНІТ»;
  • створити навчальну, виробничу та наукову базу практики для підготовки кваліфікованих фахівців нафтогазової галузі України.

Співробітництво сервісних компаній та наукових закладів, як показує практика таких компаній світового рівня, як Schlumberger, Halliburton, CGG Veritas, Weatherford та багатьох інших, з одного боку дозволить розпочати технічну модернізацію та структурну перебудову геологічної галузі України відповідно до світових тенденцій розвитку науки та виробництва, а з іншого призведе до зростання міжнародного авторитету українських геофізиків.